• LT
  • RU
  •     Prenumeruokite naujienas:
ALFA ROMEO
AUDI
BMW
CHEVROLET
CITROEN
CHRYSLER
DACIA
FIAT
FORD
HYUNDAY
HONDA
ISUZU
JAGUAR
JEEP
KIA
LANCIA
LAND ROVER
LEXUS
MAZDA
MERCEDES
MITSUBISHI
NISSAN
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
SAAB
SEAT
SKODA
SSANG YONG
SUBARU
SUZUKI
TOYOTA
VOLKSWAGEN
VOLVO
THULE - automobilių aksesuarų ir komplektuojančių detalių pasaulio gamybos lyderė. Kompanija siūlo unikalius sprendimus eiliniams automobilių savininkams, profesionalams bei ekstremalaus poilslio mėgėjams, norintiems gabenti savo inventorių saugiai, lengvai ir stilingai.

THULE gaminamos produkcijos asortimentas yra platus: automobilių kabliai, dviračių laikikliai, stogo bagažinės, priekabos, grandinės ant ratų.

Pagrindinis visų gaminamų produktų požymis- tai nepriekaištinga kokybė, kuria pasitiki kaip automobilių pramonės gamintojai, komplektuodami savo naujus automobilius, taip ir milijonai patenkintų vartotojų visame pasaulyje.

Viena kompanijos „THULE“ veiklos krypčių- kablių sistemų projektavimas ir gamyba. „THULE Brink“ kabliai pasižymi itin aukšta kokybe, todėl juos renkasi tokie automobilių pramonės gamintojai, kaip Toyota, Mitsubishi, Kia ir kt.Automobilio kablys XXI amžiuje- tai ne tik priemonė, skirta gabenti krovinius. Kablius montuojasi aktyvaus poilsio mėgėjai, norintys patikimai ir saugiai pervežti savo dviračius, vandens arba keturračius motociklus į poilsio vietą; taip pat ir profesionalai, gabendami darbui būtinas priemones.

THULE atsižvegia į savo vartotojų poreikius ir siūlo kelis automobilių kablių modelių variantus.

BrinkMatic Advance

BrinkMatic Advance serijos pajungiamieji kabliai – inovatyvi technologija ir patrauklus dizainas. Kablio paruošimas naudojimui užtrunka vos kelias sekundes. Smartturn technologija užtiktina patikimą kablio nuimamosios dalies tvirtinimą naudojimo metu bei lengvą demontavimą po naudojimo.


BrinkMatic Classic

Smartclick technologija leidžia greitai ir lengvai pajungti ir atjungti BrinkMatic Classic kablį nuo automobilio. Šis kablys yra patikimas ir saugus unikalaus užrakinimo mechanizmo dėka. Komplekte yra specialus maišas, skirtas nuimamos kablio dalies saugojimui.


Paslėpiamasis

Kompanijos „THULE“ naujausias produktas- paslėpiamas kablys. Unikalaus dizaino ir inovatyvių inžinierinių sprendimų dėka kablio rutulys yra paslėptas už bamperio, tačiau prireikus vos per kelias akimirkas paruošiamas naudojimui. Kablio montavimo laikas- toks pat kaip ir fiksuoto arba pajungiamo kablio atveju.

Kablys paruošiamas naudojimui...Ir paslėpiamas po naudojimo...FiksuotasisBe paslėpiamų ir pajungiamų kablių THULE siūlo ir gerai žinomus fiksuotus kablius. Šie kabliai yra patikimi, patvarūs, atitinkantys visus kokybės reikalavimus. Juos dažniausiai renkasi profesionalai, kuriems kablys yra būtinas darbe.

Fiksuotų kablių privalumai:
- Patikimi
- Skirti intensyviam naudojimui
- Žema kaina